4 Ocak 2015 Pazar

Unutkanlık Duası

Posted by Özlem Karadeniz on 19:10 with 9 comments
tasarım bana ait

El-Muid (Yaratılmışları yok edip tekrar yaratan)

Günde 124 defa "Ya Muid diyen kimse Allah'ın izni ile elinden kaçırdığı şeyleri geriye kazanır..

"Ya Mübdi, Ya Muid" ism-i şerifini günde 100 defa okumak unutkanlığa ilaçtır.

Sayılı çekemesenizde içinizden sürekli tekrar ederseniz fayda bulursunuz umarım..
Sevgiler.

Özlem KaradenizTepkiler:

9 yorum:

 1. Bu tam benlik. Hem bir kenara not etmeliyim. Unutkanlık varda biraz bende. :)

  YanıtlaSil
 2. Nazik Tpc
  Okula giderken gezerken içinden sürekli tesbih et bence fayda bulursun =)

  YanıtlaSil
 3. ben eskiden çok güzel ders çalışır, çevremden de başarıma dair çok övgüler alırdım fakat simdi tam bir tembel oldum. azar işiteceğimi, mahçup düşeceğimi bile bile ders çalışmıyorum. resmen kendi elimle bilerek günaha gidiyorum. bunun için yani azmi artırmak için inşallah kuvvetli bir dua biliyor musunuz? büyülere inanmıyorum ama bir arkadaşım sana büyü mü yapıldı sen değiştin deyince aklıma da takılmadı değil :( yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 4. gamzelinaz
  Hoşgeldin canım bloguma öyle insanlar var ki bir nazarı ile senin ilerlemeni durdurabilir bundan kendisininde haberi olmaz felak ve nas suresinin tefsirinde okumuş ve hayret etmiştim.. Nazar olabilirsiniz bu sizin başarınızı durdurabilir.. Kendinizi yatağa girdikten sonra felak ve nas surelerini okuyup hu ile nefes verin acuçlarınıza üfleyin ve vücudunuzu sıvazlayın. Bir cevşen alın takın mutlaka çok fayda görürsünüz..Hatta bir cevşende fazladan alın derisini yırtın içindeki kur'an yazılı kağıdı yatmadığınız bir yere sabitleyin çok faydasını görürsünüz..
  Kur'an dan Yasin'i türkçesinden bile olsa mutlaka günde birkere başarınız ve cümle şerlerden korunmak için okuyun.. umarım Rabbim başarı ve rahmet eder..
  Sevgiler. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hocam faydali bilgilerinizden istifade ediyoruz. :))

   Sil
 5. çok ama çok teşekkür ederim. ben şu lafa çok inanıyorum "üzüm üzüme baka baka kararır." hep dini konularda çok kuvvetli biriyle arkadaşlık etmek istedim beni de çeksin çevirsin tetiklesin istedim ama olmadı. inşallah sizin gibi yakın bir dostum olur diye yine dua ederek tekrar teşekkür ederim :)

  YanıtlaSil
 6. aslında izninizle size bazı özel konularda birkaç soru daha sormak istiyorum ama burdan sormamın uygun olmayacağını düşünüyorum. instagram adresiniz ya da mail adresinizi öğrensem size ordan birkaç soru sorsam... tabi siz müsade ederseniz...

  YanıtlaSil
 7. gamzelinaz
  Elimde gönlümde senin için açık ozlemkaradeniz967@gmail.com adresine mail atabilirsin.. Allah'ım utandırmasın umarım yardımcı olabilirim..
  Güzel yorumların için teşekkür ederim..Sevgiler❤

  YanıtlaSil
 8. Nazik Tpc
  İnşaAllah faydalı olmuşumdur derslerinde başarılar canım ❤

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...