2 Aralık 2014 Salı

Sağlıklı Mis Kokulu Günlerimiz Olsun

Posted by Özlem Karadeniz on 08:22 with 8 comments

Selamünaleyküm
Dün annemi hastaneye götürdüm tahliller yapılsın diye.. ama bu zamanda hasta olmak da bir ilim sahibi olmayı gerektiriyor..
Hasta olunca ya telefon ya da internetten randevu almayı bileceksin daha sonrada hastanede ne yapman gerektiğini iyi bilmen gerek sık sık oradalarda ki değişiklikleri de takip etmek zorundasın oranın çalışanlarının bile tırlattığı oluyor..  Fizikten randevu almışlar eeee istediği tahlillere ancak dahiliye gönderebilir..

Neyse fizikçide benim gibi dedi.. aile hekimliğine götürdüm oradan hallettik..

Hem kan aldırma kayıtta, hemde tüpleri aldıktan sonra kan verme sırasına girmen gerekiyor.. Annemi kan verme sırasına koydum ben kan verme kayıtta sıra bekledim.. tam bana sıra geldi baktım önden önden sıraya giren var "ne oluyor?" dememe kalmadı "65 yaş üstü sıra beklemiyor" demesinler mi.. boşuna bekledim diye hayıflanırken çalışan görevli arkadaşa sordum "70 yaş " sınırı dedi..
Neyse saat 10:00 okula yetiştim ama yorgun ve bitkin.. hastahane psikolojisi beni strese sokuyor akşam eve geldim yatsı namazından sonra yatmışım sabaha kadar 12-14 saat uyku mu olur hala şaşıyorum ama benim de kırgınlığım var ondan.


___♥▒▒▒♥_____♥▒▒▒♥
____♥▒▒♥▒▒▒♥▒▒▒▒♥▒▒♥
___♥▒▒▒▒▒♥♥♥♥♥▒▒▒▒▒♥
____♥▒▒▒♥▓▓▓▓▓♥▒▒▒♥
_♥▒▒▒▒♥▓▓▓▓▓▓▓♥▒▒▒▒♥
♥▒▒♥▒▒♥▓▓▓♥▓▓▓▓♥▒♥▒▒♥
_♥▒▒▒▒♥▓▓▓▓▓▓▓♥▒▒▒▒♥
____♥▒▒▒♥▓▓▓▓▓♥▒▒▒♥
___♥▒▒▒▒▒♥♥♥♥♥▒▒▒▒▒♥
____♥▒▒♥▒▒▒_▓♥▒▒♥▒▒♥
_____♥▒▒▒♥_▓____♥▒▒▒♥
______♥▒♥__▓_____♥▒♥
_____________▓
_____________▓__
_______________▓
________ஞ۩♣___▓___ஞ۩♣
_____ஞ۩♣ஞ۩♣__▓_ஞ۩♣ஞ۩♣
__ஞ۩♣ஞ۩♣ஞ۩♣__ஞ۩♣ஞ۩♣ஞ۩♣
Sє√gi DoLu, MutLu sağlıklı ve HuzurLu günler

M İ S   K O K U L A R    S İ Z L E R İ N   O L S U N


Tepkiler:

8 yorum:

 1. Aleyküm selam. Oraların müdavimi olaraktan artık her şeylerini ezberledim. Özlem, geçmiş olsun ve Allah oralara düşürmesin. Sevgiyle..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amiin Allah Razı olsun ( ˘ ³˘)♥sevgiler..

   Sil
 2. Geçmiş olsun canım yaa . Annen iyidir umarım. Sende de kronik sinüzit mi vardı ? O da ayrı bir illet. Hastanelere düşmeyelim çok zor yerler :(

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim anneme doktor diyet vermiş çok şükür iyi.. sinizütüm kronik mi bilmiyorum da faranjitim kronik.. Allah hastahanelere düşürmesin onlarsız da bırakmasın çok zooor....

   Sil
 3. ÇOK GEÇMİŞ OLSUN... DOKTORA GİTMEYE KORKUYORUM İNANIN

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...